Lexy Kolker

 1. Shooter 2. Sezon izle
  Tüm Bilgiler
  Shooter 2. Sezon izle Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Shooter 2. Sezon izle, Birinci sezonunda, Başkana yapılan başarısız suikast sonucu göreve geri çağrılan keskin nişancı kahramanımızı konu etmektedir. Ancak görevi sırasında tamamen yanlış zamanda yanlış yerde durmasından dolayı hedef haline gelir. Geçmişinde Vietnam savaşında keskin nişancılık yapmış ve uzun menzilli atışları ile ün kazanmıştır. Uzun ve zorlu hayattan sonra kabuğuna çekilen Bob, artık sakin bir hayat sürmek için ufak bir kasabaya yerleşir. Başarılarından dolayı şüphe çekmeyeceği düşünülerek ABD başkanına koruma teklifi edilir ve sonuçta millet meselesi diye düşünerek bu görevi kabul edecektir. Ancak bir komploya dâhil olduğunu çok sonradan fark edecektir. Bu saatten sonra suikastın tek sorumlusu olarak kalacaktır. Kendini ispatlaması için uzun bir sürece ve kendine yardım edecek arkadaşlarına ihtiyaç duyacaktır. Tüm oklar üstüne çevrildiğinden her tarafta rahatça hareket edemeyecektir. Tüm gücünü kendinin tuzağa çekildiğini kanıtlamak ile geçecektir. (Gerçek hayattan alıntı hikâyede, Hathcock’un uzun menzilli atışları ile ünlenmesi ile onun hayatı işlenmiştir.) Birinci sezonu buradan izleyebilirsiniz.
  • 2016
  • 720p
  • IMDb 7.7
  • 1.634
  • 1
  Shooter 1. Sezon
  Tüm Bilgiler
  Shooter 1. Sezon Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Shooter 1. Sezon Yabancı Dizi Türkçe Dublaj izle seçeneği ile sitemizden izleyebilirsiniz. Başkana yapılan başarısız suikast sonucu göreve geri çağrılan keskin nişancı kahramanımızı konu etmektedir. Ancak görevi sırasında tamamen yanlış zamanda yanlış yerde durmasından dolayı hedef haline gelir. Geçmişinde Vietnam savaşında keskin nişancılık yapmış ve uzun menzilli atışları ile ün kazanmıştır. Uzun ve zorlu hayattan sonra kabuğuna çekilen Bob, artık sakin bir hayat sürmek için ufak bir kasabaya yerleşir. Başarılarından dolayı şüphe çekmeyeceği düşünülerek ABD başkanına koruma teklifi edilir ve sonuçta millet meselesi diye düşünerek bu görevi kabul edecektir. Ancak bir komploya dâhil olduğunu çok sonradan fark edecektir. Bu saatten sonra suikastın tek sorumlusu olarak kalacaktır. Kendini ispatlaması için uzun bir sürece ve kendine yardım edecek arkadaşlarına ihtiyaç duyacaktır. Tüm oklar üstüne çevrildiğinden her tarafta rahatça hareket edemeyecektir. Tüm gücünü kendinin tuzağa çekildiğini kanıtlamak ile geçecektir. (Gerçek hayattan alıntı hikâyede, Hathcock’un uzun menzilli atışları ile ünlenmesi ile onun hayatı işlenmiştir.)Emeği geçenlerPulitzer ödüllü Stephen Hunter'in 1990 yıllarında kaleme aldığı Point of Impact adlı eserinden esinlenerek yapılan aksiyon tadında Amerikan dizilerinden biri haline gelmiştir. 2007 yıllarında Lorenzo di Bonaventura'ın yapımcılığını üstlenerek beyaz perdeye sinema filmi olarak yansıtılmıştır. Senaristliğine Jonathan Lemkin tekrar can vermiştir. Yönetmenliğini ise, Antoine Fuqua yapmıştır. Başrollerinde Danny Glover ve Mark Wahlberg paylaştığı film tam olarak altmış milyon dolar bütçe ile çekilmiştir. Bu masraf karşılığında doksan altı milyon dolar civarı gişe hasılatı elde ederek emeklerin karşılığını bulmuştur. Senaristliği "Lax" ve "The Shield" dizileri ile tanınan John Hlavin tarafından kaleme alınmıştır. Yapımcılığında, "Entourage", "Boardwalk Empire", ve "How to Make It in America" gibi ünlü dizilerden bildiğimiz Mark Wahlberg sahip olmuştur. Yönetmenliğinde ise, İngiliz sinemasının önemli isimlerinde Simon Cellan Jones (Boardwalk Empire, Jessica Jones) bulunmaktadır. Oldukça geniş oyuncu kadrosunda, Shantel VanSanten (The Flash, The Messengers), Tembi Locke (The Mentalist, Castle, Bones) ve Emily Rios (Breaking Bad, The Bridge adlarını görmekteyiz. Bunların yanı sıra David Marciano (Homeland, The Shield), Omar Epps (House), Ryan Phillippe (Secrets and Lies, Damages) ve Eddie McClintock (Warehouse 13) isimleri de izlemekteyiz.
  • 2016
  • 720p
  • IMDb 7.8
  • 1.787
  • 6

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden 724filmseyret.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Telif hakkı bildirimi için " admin@724filmseyret.com" adresine mail atabilirler. 3 İş günü içinde telif hakkı olan içerik kontrol edildikten sonra işlem yapılacaktır.