Macera ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Macera
Game of Thrones 4.Sezon izle
Tüm Bilgiler
Game of Thrones 4.Sezon izle Dram Filmleri, Fantastik 
Türkçe Dublaj
Game of Thrones 4.Sezon izle, sevilen dizinin dördüncü sezonu 10 bölüm olarak yayınlanmıştır ve Türkçe Dublaj olarak sitemizden rahatlıkla izleyebilirsiniz. George R. R. Martin’in çok satan kitabından uyarlanarak ekranlara yansıyan yabancı dizi, dördüncü sezonunda Lannister ailesi demir tahtı elinde tutmaya çalışmaktadır. Demir taht sarsılmaz bir şekilde ellerinde tutan Lannister ailesi, kendilerini tehdit edecek olaylar ile karşı karşıya kalacaklardır. Yanı sıra zaman zamanda kendi egolarını arka plana atmaları gerekecektir. Ancak kendi egolarına ne kadar sahip çıkabilirler izleyip göreceğiz. Taht Oyunları 4.Sezon Türkçe izle olarak sitemizde bulabileceğiniz yabancı diziyi sosyal sayfalarımızdan da takip etmeyi unutmayınız. En güncel yabancı dizileri Türkçe Dublaj olarak sitemizden izlemeye devam edeceksiniz. 724filmseyret.com keyifli seyirler diler.
 • 2011
 • 720p
 • IMDb 9.5
 • 54.789
 • 0
Game of Thrones 7.Sezon Türkçe izle
Tüm Bilgiler
Game of Thrones 7.Sezon Türkçe izle Dram Filmleri, Fantastik 
Türkçe Dublaj
Game of Thrones 7.Sezon Türkçe izle, Jon Snow, Kuzeyi savunmak için büyük hazırlık peşindedir. Samwell önemli bilgiler keşfederek geriye dönecektir. Yaz biter ve Daenerys eve geri dönüş yapar. Ancak kışın gelmesi yanında yeni tehditleri de getirecektir. Demir tahtlar ile çevrili oyunlar kaldığı yerden tüm hızıyla devam edecektir. Essos ve Westeros halklarını bekleyen daha yok edici bir tehlike kapıya kadar dayanacaktır. Soluksuz bir şekilde izlediğimiz Taht Oyunları 7.Sezon Türkçe izle seçeneği ile bulabilirsiniz. Gelecek bölümleri hem Türkçe Dublaj hem de Altyazılı olarak sitemizde bulabilirsiniz. En güncel yabancı dizilerden sitemizin sosyal sayfalarını takip ederek haberdar olabilirsiniz. Sevilen yabancı diziyi 724filmseyret.com olarak keyifli seyirler dileriz. Game of Thrones 8.Sezon izlemek için tıklayabilirsiniz.
 • 2011
 • 720p
 • IMDb 9.5
 • 13.476
 • 15
Taht Oyunları 1.Sezon izle
Tüm Bilgiler
Taht Oyunları 1.Sezon izle Dram Filmleri, Fantastik 
Türkçe Dublaj
Taht Oyunları 1.Sezon izle, diğer adıyla Game of Thrones 1.Sezon izle seçenekleri ile sitemizde bulabilirsiniz. Sevilen dizinin birinci sezonu 10 bölümden oluşmaktadır ve Tüm bölümlerini Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. R.R. Martin''in en çok satan roman serisinden esinlenerek TV’ye taşınan yabancı dizi 13 dalda Emmy adayı gösterilmiştir. Konusu, Görkemli Game of Thrones serisi kışların bir ömür sürdüğü ve yazlarında onlarca yıl sürdüğü bir dünyada geçmektedir. Taht oyunlarında ya galip geleceksin yada öleceksin politikası güdülmektedir. Game of thrones izle 1. Sezon, Game of thrones oyuncular, Game of thrones season 1, Game of thrones türkçe dublaj izle. Game of thrones 6. sezon 1. bölüm izle, game of thrones ne zaman başlayacak seçenekleri ile iyi seyirler dileriz.
 • 2011
 • 720p
 • IMDb 9.5
 • 6.911
 • 3
Game of Thrones 5.Sezon izle
Tüm Bilgiler
Game of Thrones 5.Sezon izle Dram Filmleri, Fantastik 
Türkçe Dublaj
Game of Thrones 5.Sezon izle, sevilen dizinin beşinci sezonu 10 bölüm olarak ekrana gelmiştir. Tüm bölümlerini Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Dizi beşinci sezonu ile birlikte 12 Emmy ödülü almayı hak kazanmıştır ve her geçen gün daha fazla izleme sayısı alarak yükselmektedir. Beşinci sezonun konusundan kısaca söz edecek olursak. Jon Snow, Kara kalede Gece nöbetçileri ile kendisini yasal kral olarak gören Stannis Baratheon’un taleplerinin ortak noktasını bulmaya çalışmaktadır. Bu esnada, Jaime gizli görevini icra ederken, Tyrelles ile esrarengiz Yüce Serçe’nin hâkimi olduğu mezhebinin arasında kalanın Kral topraklarının gücünü korumaya çalışmaktadır. Yayılan Tehlike Meeren’e kadar ulaşırken, Daenerys Targaryen de şehirdeki zayıf durumu korumak için büyük fedakârlık vermek zorundadır. Game of Thrones 4. Sezonu izlemek için tıklayabilirsiniz. Taht Oyunları 5.Sezon izle 724filmseyret.com olarak keyifli seyirler dileriz.
 • 2011
 • 720p
 • IMDb 9.5
 • 11.478
 • 0
Taht Oyunları 6. Sezon
Tüm Bilgiler
Taht Oyunları 6. Sezon Dram Filmleri, Fantastik 
Türkçe Dublaj
Taht Oyunları 6. Sezon Yabancı Dizisi izle ve Game of Thrones 6. Sezon izle seçenekleri ile Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Theon Greyjoy ve Sansa Stark, Brienne tarafından kurtarılacaktır. Brienne, Sansa’ya Kardeşinin hayatta olduğunu ölmediğini söyler. Theon ise hiç zaman kaybetmeden demir adaya dönmek istemektedir. Podrick Payne, Brienne ve Sansa ise, Jon Snow'un himayesi altına girebilmek için duvara giderler. Demir adalarda bulunan Euron Greyjoy abisi olan Balon Greyjoy'un canını alarak köprüden aşağıya atacaktır. Theon, ablası olan Yara’ya Kral şurasında elinden geldiği kadar destek verecektir. Theon ve ablası Yara da ekibinin büyük bir kısmını alıp Meereen'e kaçarlar. Bunun ardından Theon ve Yara'yı da öldürme emri vereceklerdir. Amcaları Euron'dan önce kendilerinin Daenerys Targaryen'ı bulup ortaklaşa hareket etme peşinde olacaktır. Bunlar olurken kralda boş durmayacaktır. Winterfell'da Bolton Ramsay ve onun güçleri kaleden kaçan Sansa Stark ve Theon Greyjoy’in peşinden arama çalışmalarına başlayacaklardır. Umber ayrıca Rickon'un ulukurdu Tüylüköpek'in başını kesecektir.Duvar'da Jon Snow'un cenazesini bulan Davos onu bir odaya getirir ve oraya kapatır. Melisandre'den Jon'u canlandırmasını isteyerek denemesini isteyecektir. Melisandre bunu dener fakat başaramayınca diğer herkesi odadan çıkaracaktır. Bu sırada Jon Snow gözlerini açacaktır. Snow uyandıktan sonra kendisine sırtını dönen ve ihanet edenleri idama mahkûm eder, ardından kumandanlık görevini Edd'e bırakacaktır. Öldüğü için kendi görevi de bitmiş olduğundan yerine o gelmiştir. Sansa Duvar'a geldikten sonra Jon, Boltonlarla savaşma kararı alacaktır. Ramsay, Kara Kale'ye bir mektup yazarak oraya yollar. Sansa'yı geri iade edip ve göndermezse Rickon'u, Jon'u ve tüm Yabanileri öldüreceğini yazmıştır. Jon, sadık Stark güçlerini toplar, Brienne ise Brynden "Karabalık" Tully'nin Nehirova'daki yanına almak üzere oraya gider. Jon ve Sansa, kuzeydeki bazı yerlerdeki askerlerini bir araya Winterfell'a ilerlemeye başlayacaktır. Rickon, Ramsay tarafından yok edildikten sonra Starklar savaşı tam kaybetmek üzereyken Vadi Şövalyeleri de oraya gelir ve Boltonlar savaşı kaybeder. 724filmseyret.com olarak keyifli seyirler dileriz. En güncel yabancı Dizileri Türkçe Dublaj olarak sitemizden seyredebilirsiniz.Dizinin bir sonraki sezonu olan Game of Thrones 7.Sezon Türkçe izle seçeneği ile bu linkten izleyebilirsiniz.
 • 2011
 • 720p
 • IMDb 9.5
 • 2.096
 • 0
Game of Thrones 2.Sezon izle
Tüm Bilgiler
Game of Thrones 2.Sezon izle Dram Filmleri, Fantastik 
Türkçe Dublaj
Game of Thrones 2.Sezon izle, sevilen dizinin ikinci sezonu 10 bölüm olarak yayınlanmıştır. Tüm bölümlerini Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Bu sezonda Westeros’un kralları demir taht için birbirleriyle ölümcül bir mücadele verecektir. Lannister ailesi Baratheon’un tacını takmasının ardından, Rob Stark’ın Kuzey’in Kralı ile savaş yapmasından dolayı gücü elinde bulunduracaktır. Taht Oyunları 2.sezon izle, Elinde tuttuğu gücü kullanmak amacı ile birçok koldan aileye saldıracaktır. 724filmseyret.com keyifli seyirler diler.
 • 2011
 • 720p
 • IMDb 9.5
 • 3.464
 • 0
Game of Thrones 3.Sezon izle
Tüm Bilgiler
Game of Thrones 3.Sezon izle Dram Filmleri, Fantastik 
Türkçe Dublaj
Game of Thrones 3.Sezon izle, yabancı dizinin üçüncü sezonu 10 bölüm olarak ekrana gelmiştir ve Tüm bölümlerini Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Lannisterlar ellerinde bulundurdukları hâkimiyete deniz saldırısından sonra zor sahip olmaktadırlar. Yanı sıra kuzeyde cereyan eden olaylar ise güç dengesini tehdit etmektedir. Kuzey Kralı Robb Stark, Lannisterlar’a karşı elde ettiği zaferlere yenilerini eklemeye çalışırken, büyük bir felaket ile karşı karşıya kalacaktır. Daenerys Targaryen, dar denizin karşı tarafında hızlı büyüyen üç büyük ejderhasının yanı sıra büyük bir ordu hazırlayarak demir tahtı ele geçirmeye çalışacaktır. Duvarın ötesinde ise, wildingler ve Mance Rayder’den oluşan dev ordu güneye doğru akınına devam etmektedir. Taht Oyunları 3.sezon izle 724filmseyret.com olarak keyifli seyirler dileriz.
 • 2011
 • 720p
 • IMDb 9.5
 • 30.536
 • 0
Koruyucular The Defenders 1.Sezon izle
Tüm Bilgiler
Koruyucular The Defenders 1.Sezon izle Aksiyon Filmleri izle, Macera 
Türkçe Dublaj
Koruyucular The Defenders 1.Sezon izle, Uğursuz bir komplonun gerçekleşme ihtimalini bile istemeyen dört kahramanın bir araya gelmesini konu etmektedir. Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist ve Daredevil gibi şehri için savaşa hazır olan bir araya gelerek şehirlerini kurtarmaya çalışmaktadır. The defenders 1.sezon 1.bölüm türkçe dublaj izle ve The defenders 1.sezon 1.bölüm izle gibi seçenekler ile sitemizden rahatlıkla izleyebilirsiniz. Iron Fist olarak bildiğimiz Demir yumruk, daha önce ailesi ile geçirdiği uçak kazasıdan sonra keşişler tarafından kurtarılarak hayatta kalmıştı. Uzun yıllar geçidin açılmasını bekleyen demir yumruk şehrine döndüğünde hayatı alt üst olmuştu. Bu saatten sonra sadece ailesinden kalan değerlerine sahip çıkmak için uğraşan demir yumruk zorda olsa amacına ulaşmıştı. Demir Yumruk 1.Sezon izle linkinden dizinin tüm bölümlerini Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. 724filmseyret.com iyi seyirler diler.
 • 2017
 • 720p
 • IMDb 9.4
 • 3.431
 • 0
IT Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
IT Türkçe Dublaj izle Dram Filmleri, İMDB+7 
Türkçe Dublaj
IT Türkçe Dublaj izle, Korku ve gerilim edebiyatının üstadı, dünya üzerinde eserlerini okusun okumasın nerede ise her insanın adını bir şekilde bildiği bir yazar, Stephen King. Şimdiye kadar yazdığı sayısız roman ve öykü ile yalnız tehlike türünün değildir. Dramatik kurgunun da ne kadar “kralı” olabileceğini çok kez kanıtlamış bir isimdir. Esaretin Bedeli ve Yeşil Yol gibi efsaneleri yazan, beyaz perdenin iki değerli uyarlama filmine kavuşmasını elde eden King’in bir de epik romanı var. Daimi takipçilerinin geneli tarafınca Mahşer romanıyla birlikte en iyi işi olarak nitelendirilen opus magnum’u, “O”. 1990’da mini dizi olarak televizyon ekranı için uyarlanan, Tim Curry’nin çok büyük oyunculuğu sayesinde, aslında çok kötü bir uyarlama olsa da büyük şöhret kazanan O, bu sefer aslına uygun olarak bir beyazperde filmine dönüştü. Uzun yıllardır beklenen beyaz perde uyarlaması, geçtiğimiz hafta ABD ve birkaç dünya ülkesinde daha gösterime girdi.Film, Maine'in minik bir kasabasında yaşayan 7 çocuğu ele alıyor. Bu yedi arkadaş okullarında dışlanan bir gruptur. Sadece en büyük sorunları bu değildir. Arkadaşlar bir taraftan hayatın getirmiş olduğu sorunlarla, bir taraftan da ergenlikle uğraşırken, adım atarına beklemedikleri bir bela daha açılır. Kurbanlarının korkularına bakılırsa şekle girebilen Pennywise, ürkütücü bir palyaço kılığında bu 7 çocuğa dehşet saçmaya başlar. Artık okuldaki sorunları, verecekleri hayatta kalma mücadelesine oranla bir fazlaca önemsiz kalacaktır.IT Filmi konusuMaine'in minik bir kasabasında yaşayan yedi çocuk, hayatın problemleri, zorbalar ve Pennywise adındaki palyaço şeklini alan canavarla yüzleşmek zorunda kalırlar.Filmin prodüksiyon sürecinin başlangıcında yönetmenliğini Cary Fukunaga'nn üstleneceği düşünülüyordu, ancak bütçe mevzusundaki anlaşmazlıklardan ötürü 2015 Mayıs'ında projeden ayrıldı. Hemen sonra projenin başına Andrés Muschietti geçti ve çekimler 2016 Haziran ayında başlamıştır. Korku filmini 724filmseyret.com olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • 720p
 • IMDb 9.1
 • 3.056
 • 0
Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV
Tüm Bilgiler
Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV Aksiyon Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
Turkce Altyazi
Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV filmi, Kutsal kristalin evi olan Lucis krallığını günün birinde, Niflheim imparatorluğu kristali ele geçirmek için harekete geçerek krallığı tehdit eder. Lucis kralı olan Regis emri altında toplanan büyü ile donatılmış askerler yer almaktadır. Bu koruyucu askerler ekibi canları pahasına da olsa krallığı korumakla görevlidir. Ancak saldıracak olan birlik, krallıktaki askerlerden daha çok güçlüdür. Şimdi Kral Regis zor bir karar aşamasına gelecektir. Oğlu olan Prens Noctis’i Niflheim esirliği altında bulunan Tenebrae ile evlendirerek, topraklarındaki sürdürdüğü hakimiyeti krallığın emrine devredecektir. Krallığı devretse de kötülükten kurtulamayacaklardır.
 • 2016
 • 720p
 • IMDb 8.9
 • 515
 • 0
Koko – Coco 2017 izle
Tüm Bilgiler
Koko – Coco 2017 izle Animasyon Filmleri izle, İMDB+7 
Turkce Altyazi
Koko – Coco 2017 izle, Koko Full Hd izle, Koko Türkçe Altyazılı izle, henüz 12 yaşında olan Miguel adlı çocuğu konu etmektedir. Ufak çocuğun en büyük hayali ise iyi bir müzisyen olmaktır. Müziği ve gitar çalmayı çok seven çocuk, Ernesto de la Cruz gibi büyük bir müzisyen olmak için hayallerini süslemektedir. Ama onun ne kadar müzisyen olmak hayali ise, ailesi ise onun bu hayaline karşı çıkmaktadır ve müziğe karşı yasak koymuştur. Ufak çocuk bir gün kendini ölüler diyarında uyanarak bulur ve ailesinin onun geçmişi ile alakalı hiç bahsetmediği şeyleri öğrenecektir. 724filmseyret.com keyifli seyirler diler.
 • 2017
 • 720p
 • IMDb 8.7
 • 1.294
 • 0
Demir Yumruk 1.Sezon izle
Tüm Bilgiler
Demir Yumruk 1.Sezon izle Aksiyon Filmleri izle, İMDB+7 
Türkçe Dublaj
Demir Yumruk 1.Sezon izle ve Iron Fist Yabancı dizi izle seçenekleri ile sitemizde bulabilirsiniz. Danny Rand’ın öldüğünü düşünen düşmanları ondan geri kalanlara el koymuştur. Hem hâkim olduğu şehre hem de onun işini ele geçirmişlerdir. Ancak on beş yıl sonra Danny Rand tekrar ortaya çıkar ve kaybettiklerini geri alabilmek için savaşacaktır. Ortaya çıkmasıyla tüm düşmanları hayal kırıklığına uğrayacaktır. Şehrini geriye isteyen Rand, bu uğurda önüne kim çıkarsa hiç tereddüt etmeden karşısına çıkacaktır. Onun karşısında olanlar çok pişman olacaktır. Demir Yumruk Yabancı dizi Türkçe Dublaj izle, yönetmenliğini Scott Buck üstlenmiştir. Başrollerinde ise, Jessica Henwick, Jessica Stroup ve Finn Jones gibi isimleri izlemekte olacağız. 724filmseyret.com keyifli seyirler dileriz.
 • 2017
 • 720p
 • IMDb 8.5
 • 1.799
 • 2
Hunt for the Wilderpeople
Tüm Bilgiler
Hunt for the Wilderpeople İMDB+7, Komedi Filmleri 
Turkce Altyazi
Hunt for the Wilderpeople Filmi Türkçe Altyazılı izle gibi seçenekler ile sitemizden izleyebilirsiniz. Yeni Zelanda’da yaşayan bir çocuğun hayat hikâyesini anlatmaya çalışmaktadır. Üvey amcası ile beraber yaşayan Ricky adındaki çocuğun yaşadığı sıkıntılı ve zor günler ekrana yansımıştır. Ailesi yok olduktan sonra Üvey amcasının yanına taşınmak zorunda kalıyor ve üvey amcası ve yengesi onu mutlu etmek için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Onu mutlu etmek için hafta sonu kampa götüren amcası ile başına Trajikomik olaylar gelmektedir. Acayip bir çocuk olan Ricky kafası devamlı değişik bir şekilde çalışmaktadır. Gülmek için izleyeceğiniz filmi 724filmseyret.com olarak iyi seyirler dileriz. Sitemizde komedi filmlerimize göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
 • 2016
 • 720p
 • IMDb 8.4
 • 499
 • 0
Karınca Adam ve Eşek Arısı Full izle
Tüm Bilgiler
Karınca Adam ve Eşek Arısı Full izle Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Karınca Adam ve Eşek Arısı Full izle Scott Lang hem bir süper kahraman hem de bir baba olmanın zorluklarıyla boğuşmaktadır. Hayatının iki yanını da dengede tutmaya çalışan Scott hem iyi bir baba, hem de sorumluluk sahibi kahraman Ant-Man olmak için çabalarken, Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym acil bir görevle kapısını çalarlar. Scott bir kez daha kostümünü giymeli ve The Wasp ile işbirliği yaparak geçmişindeki sırları çözmek için işe koyulmalıdırlar. Keyifli seyirler dileriz.
 • 2018
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.4
 • 926
 • 0
Galaksinin Koruyucuları 2 Full izle
Tüm Bilgiler
Galaksinin Koruyucuları 2 Full izle Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri 
Turkce Altyazi
Galaksinin Koruyucuları 2 Full izle ve Guardians of the Galaxy Vol. 2 Hd izle, kahramanlarımız aksiyon dolu maceralarına aynı şekilde devam ediyorlar. 724filmseyret.com keyifli seyirler diler.
 • 2017
 • 720p
 • IMDb 8.2
 • 1.188
 • 0
Star Wars: Güç Uyanıyor
Tüm Bilgiler
Star Wars: Güç Uyanıyor Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Yıldız savaşları serisi tüm hızıyla devam ederken, seriye yeni katılan Rey ve Finn karakterlerinin etraflarında şekillenen, karanlık taraftan yani İlk düzenden kaçarak, hem hayatta kalıp hem de gizli görevi gerçekleştirmenin öyküsüdür. Baş rollerinde oyuncular Daisy Ridley ve John Boyega'yı gördüğümüz filmde serinin alışılmış olan karakterleri de geri dönüyor.
 • 2015
 • 720p
 • IMDb 8.2
 • 524
 • 0
Rogue One Bir Star Wars Hikayesi izle
Tüm Bilgiler
Rogue One Bir Star Wars Hikayesi izle Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Rogue One Bir Star Wars Hikayesi izle ve Rogue One Filmi izle seçeneği ile sitemizde bulabilirsiniz. Bir grup kahraman imparatorluğa ait olan en büyük silahlarından Ölüm yıldızı planını çalmak için kolları sıvar. Star Wars’ta zaman tünelindeki bu olay, sıra dışı kişiler sıra dışı işler için bir araya gelmiştir. Ancak bu görevi gerçekleştirirken, kendilerini farklı bir amacın parçası olarak bulacaklardır. Bu şekilde başladıkları görev daha tehlikeli bir hal almış olacaktır. Rogue One 720p izle, filmin yönetmenliğini Gareth Edwards üstlenirken, senaristliğini Tony Gilroy ve Chris Weitz ikilisi yapmıştır. Başrollerinde ise, Diego Luna, Alan Tudyk ve Felicity Jones gibi yıldızları izlemekte olacağız. 724filmseyret.com iyi seyirler diler.
 • 2016
 • 720p
 • IMDb 8.1
 • 610
 • 0
Diriliş
Tüm Bilgiler
Diriliş Dram Filmleri, İMDB+7 
Türkçe Dublaj
Glass, Kürkleri için hayvanları avlayan bir kuruluş için tuzakçı olarak görev yapmaktadır. Ama av yaptıkları bölgede yalnız değildirler. Aynı yerde hem Kızılderililer hem de Fransızlar bulunmaktadır. Av gününde hırçın bir boz ayı tarafından yaralanan Glass, ekibin gerisinde kalınca ölüme terkedilir. Bölgeyi çok iyi bilen Glass hayatta kalmayı başarır ve yaraları iyileşmeye başlar. Yaşama tutunması için bir çok sebebi vardır. 19.Yüzyılda Amerika sınırında yaşanan hayata tutunma çabasını konu alan Diriliş, seyirciye 1800 lü yılların Amerakasının eşsiz güzelliğini ve gizemini gözler önüne seriyor.
 • 2015
 • 720p
 • IMDb 8.1
 • 561
 • 0
The Flash 2.Sezon izle
Tüm Bilgiler
The Flash 2.Sezon izle Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
The Flash 2.Sezon izle ve The Flash yabancı dizi izle seçenekleri ile sitemizde bulabilirsiniz. Dizinin ikinci sezonu 23 bölüm olarak ekranlara gelmiştir ve tüm bölümleri sitemizde yayınlanacaktır. Birinci sezon finalinde büyük çatışmalar olarak yaşamını yitirenler olmuştu. İkinci sezonda Barry bu ölümlerden kendini suçlu hissederek her şeyden vazgeçmiş bir şekilde hayatına devam etmektedir. Ne kadarda bu şekilde boş vermiş davransa da ekibinin ona ihtiyacı vardır ve o tekrar ekibin başına dönecektir. The Flash Türkçe Dublaj izle, zor günler geride kaldı diye düşünseler de daha büyük düşmanlarla karşı karşıya kalacaklardır. Yabancı dizinin başlıca oyuncuları Candice Patton, Danielle Panabaker ve Grant Gustin gibi isimlerden oluşmaktadır.
 • 2014
 • 720p
 • IMDb 8.1
 • 2.066
 • 3
The flash 3.sezon izle
Tüm Bilgiler
The flash 3.sezon izle Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
The flash 3.sezon izle, seçeneği ile sitemizde bulabilirsiniz. Dizinin üçüncü bölümü 23 bölüm olarak yayınlanmıştır ve Tüm bölümleri Türkçe Dublaj olarak rahatlıkla izleyebilirsiniz. Sevilen dişi ikinci sezonda çok heyecanlı bir yerde sonlandırarak tüm takipçilerine merakta bırakmışladır. Üçüncü sezonda ise ağırlıklı olarak FlashPoint’in hikâyesine odaklanmaktadır. Bilindiği üzere Barry Allen annesinin ölümüne engel olmak amacıyla geçmişe yolculuk etmiştir. Ancak geçmişte sadece annesini kurtarmakla kalmamış ve dünyada değişikliklere de yol açmıştır. Bunun sonucunda kötülerin kahraman olduğu ve kahramanların birbirlerine düştüğü bir dünya ortaya çıkıyor. Bu sezonda da bu ortaya çıkan sonuçları değiştirmeye çalışacaktır. Önceki sezonu, The flash 2.sezon izle seçeneğinde bulabilirsiniz. 724filmseyret.com keyifli seyirler diler.
 • 2014
 • 720p
 • IMDb 8.1
 • 2.139
 • 9
Macera

Macera Filmleri

Kategori kısa açıklaması

Labirent: Ölümcül Kaçış, Thomas bir gün uyku halinde iken birden bire hareket eden bir asansörün içinde bulur. Asansör yukarı doğru çıkmaktadır ve durur kendi yaşlarında bir grup genç kendini karşılar. Çok büyük duvarları olan, koloni ye benzer bir yere gelmiştir. Buraya geldikten sonra kendisini, sevdiklerini ve geçmişini hatırlayamaz hale gelir. Diğer gençlerde aynı Thomas gibi buraya nerden geldiklerini ve neden getirildiklerini aynı zamanda tıpkı onun gibi onlarında hafızaları silinmiştir. Tek öğrendikleri labirente giden devasa kapıların sabah gün ışığı ile açıldığı ve akşam gün ışığı ile kapandığıdır. Aynı zaman da her 30 gün aralıklarla asansör ile yeni gençler geldiğini görmektedirler. Thomas’ın gelişinin ardında, sonraki hafta Teresa adında bir genç kız daha gelir. Thomas ve arkadaşları artık bu labirentin sırrını ve geçmişini hatırlamanın yollarını arayacaklardır.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden 724filmseyret.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Telif hakkı bildirimi için " [email protected]" adresine mail atabilirler. 3 İş günü içinde telif hakkı olan içerik kontrol edildikten sonra işlem yapılacaktır.