Omar Epps

 1. Traffik Full HD izle
  Tüm Bilgiler
  Traffik Full HD izle Gerilim, Tavsiye Filmler 
  Türkçe Altyazı
  Traffik Full HD izle .Analist gazeteci Brea Stephans, erkek arkadaşı John Wilson ile birlikte geçirecekleri güzel bir hafta sonu kaçamağı tasarılar. Romantik bir tatil yapmak isteyen çift, minik ahşap kulübelerde kalacakları ormana doğru yola çıkar. Issız bir kamyon durağına geldiklerinde bir motor çetesi ile karşılaşırlar. Karşılarına çıkan grup karşısında tedirgin olan Brea ve John daha ne olduğunu anlayamadan ellerine bir telefon geçer. Telefonun içinde seks ticareti yapan çetenin işlediği kusurların ispatları vardır. Brea ve John, kimsenin olmadığı bu yerde, sırlarını korumak için her şeyi göze alan bu çeteye karşı kendilerini korumak zorundadır.
  • 2018
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 6.7
  • 1.185
  • 0
  Doktor House 1.Sezon izle
  Tüm Bilgiler
  Doktor House 1.Sezon izle Dram Filmleri, Gizem 
  Türkçe Dublaj
  Doktor House 1.Sezon izle ve House M.D. Yabancı dizi izle seçenekleri ile sitemizde bulabilirsiniz. Sevilen dizinin birinci sezonu 22 bölümden oluşmaktadır ve tüm bölümlerini Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. New Jersey Princeton Plainsboro Hastanesi'nin Tıbbı bölüm başkanı olan Gregory House, bazı negatif yönleri olsa da işinde oldukça başarılıdır. İnsanları önemsememesi ve aşırı kendini beğenmiş olsa da bulaşıcı hastalıklarda oldukça uzmanlaşmıştır. Daha önce başka yerlerde defalarca tedavi görmüş hastalarını iyileştirerek ne kadar başarılı doktor olduğunu kanıtlamıştır. Doktor House Türkçe Dublaj izle, ancak diğer yandan sürekli olarak ekibini azarlayarak onların morallerini bozmaktadır. Bunlara rağmen hastane yönetiminin başında bulunan Lisa Cuddy, doktorunun biraz kaprisli olsa da başarılarından dolayı ondan vazgeçememektedir. 724filmseyret.com keyifli seyirler diler.
  • 2004–2012
  • 720p
  • IMDb 8.8
  • 2.503
  • 3
  Shooter 1. Sezon
  Tüm Bilgiler
  Shooter 1. Sezon Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Shooter 1. Sezon Yabancı Dizi Türkçe Dublaj izle seçeneği ile sitemizden izleyebilirsiniz. Başkana yapılan başarısız suikast sonucu göreve geri çağrılan keskin nişancı kahramanımızı konu etmektedir. Ancak görevi sırasında tamamen yanlış zamanda yanlış yerde durmasından dolayı hedef haline gelir. Geçmişinde Vietnam savaşında keskin nişancılık yapmış ve uzun menzilli atışları ile ün kazanmıştır. Uzun ve zorlu hayattan sonra kabuğuna çekilen Bob, artık sakin bir hayat sürmek için ufak bir kasabaya yerleşir. Başarılarından dolayı şüphe çekmeyeceği düşünülerek ABD başkanına koruma teklifi edilir ve sonuçta millet meselesi diye düşünerek bu görevi kabul edecektir. Ancak bir komploya dâhil olduğunu çok sonradan fark edecektir. Bu saatten sonra suikastın tek sorumlusu olarak kalacaktır. Kendini ispatlaması için uzun bir sürece ve kendine yardım edecek arkadaşlarına ihtiyaç duyacaktır. Tüm oklar üstüne çevrildiğinden her tarafta rahatça hareket edemeyecektir. Tüm gücünü kendinin tuzağa çekildiğini kanıtlamak ile geçecektir. (Gerçek hayattan alıntı hikâyede, Hathcock’un uzun menzilli atışları ile ünlenmesi ile onun hayatı işlenmiştir.)Emeği geçenlerPulitzer ödüllü Stephen Hunter'in 1990 yıllarında kaleme aldığı Point of Impact adlı eserinden esinlenerek yapılan aksiyon tadında Amerikan dizilerinden biri haline gelmiştir. 2007 yıllarında Lorenzo di Bonaventura'ın yapımcılığını üstlenerek beyaz perdeye sinema filmi olarak yansıtılmıştır. Senaristliğine Jonathan Lemkin tekrar can vermiştir. Yönetmenliğini ise, Antoine Fuqua yapmıştır. Başrollerinde Danny Glover ve Mark Wahlberg paylaştığı film tam olarak altmış milyon dolar bütçe ile çekilmiştir. Bu masraf karşılığında doksan altı milyon dolar civarı gişe hasılatı elde ederek emeklerin karşılığını bulmuştur. Senaristliği "Lax" ve "The Shield" dizileri ile tanınan John Hlavin tarafından kaleme alınmıştır. Yapımcılığında, "Entourage", "Boardwalk Empire", ve "How to Make It in America" gibi ünlü dizilerden bildiğimiz Mark Wahlberg sahip olmuştur. Yönetmenliğinde ise, İngiliz sinemasının önemli isimlerinde Simon Cellan Jones (Boardwalk Empire, Jessica Jones) bulunmaktadır. Oldukça geniş oyuncu kadrosunda, Shantel VanSanten (The Flash, The Messengers), Tembi Locke (The Mentalist, Castle, Bones) ve Emily Rios (Breaking Bad, The Bridge adlarını görmekteyiz. Bunların yanı sıra David Marciano (Homeland, The Shield), Omar Epps (House), Ryan Phillippe (Secrets and Lies, Damages) ve Eddie McClintock (Warehouse 13) isimleri de izlemekteyiz.
  • 2016
  • 720p
  • IMDb 7.8
  • 1.761
  • 6

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden 724filmseyret.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Telif hakkı bildirimi için " [email protected]" adresine mail atabilirler. 3 İş günü içinde telif hakkı olan içerik kontrol edildikten sonra işlem yapılacaktır.