Antoine Fuqua

 1. Adalet 2 Türkçe izle
  Tüm Bilgiler
  Adalet 2 Türkçe izle Aksiyon Filmleri izle, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  Adalet 2 Türkçe izleRobert McCall emekli olmuş eski bir ajandır. Emekliliğinin keyfini yaşamak için ortalıklardan kaybolur. Eski bir (Emekli) CIA ajanı olan Robert McCall (Denzel Washington), kendi bildiği şekillerde, taktiklerde insanlara yapılan haksızlıklara ve adaletsizliklere son vermeye, bu haksızlıkları yapanları cezalandırmaya güçsüzün yanında olmaya devam etmektedir.Robert McCall’ın günün birinde en yakın dostu, arkadaşı Susan Plummer’in (Melissa Leo) hayatına son verirler. Bunu öğrenen Robert McCall katillerin kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Robert McCall, ölen arkadaşının intikamını almak için olayların üstüne cinayeti yapanı bulmak için sonuna kadar gitmeye araştırmaya ve katili veya katilleri bulmaya hazırdır. Robert McCall cinayetin peşini bırakmaz ve kendini olayların arasında bulur.
  • 2018
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 6.3
  • 567
  • 0
  Kod Adı Olympus Hd izle
  Tüm Bilgiler
  Kod Adı Olympus Hd izle Aksiyon Filmleri izle, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  Kod Adı Olympus Hd izle, Beyaz saray teröristler tarafından ele geçirildikten sonra gizli servis ajanı olan Mike Banning (Gerard Butler) tekrar göreve çağrılır. Görevinden uzaklaştırma almış gizli ajan Amerika Birleşik Devletleri başkanını kurtarmak için işin başına konacaktır. Teröristler, Başkan Benjamin Asher’ı (Aaron Eckhart) ve ekibini en güvenlikli yer olan sığınıklarda rehin almışlardır. Beyaz sarayın bahçesinde şiddetli çatışma devam ederken bu kargaşadan yararlanan Mike Banning (Gerard Butler) bir şekilde Beyaz saraya girmeyi başaracaktır. Kuşatma altında olan Beyaz sarayın içinde tek gizli servis ajanı olarak bulunan Mike Banning (Gerard Butler) başkanı kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Olympus Has Fallen full izle aksiyon filmini 724filmseyret.com olarak iyi seyirler dileriz.
  • 2013
  • 720p
  • IMDb 6.5
  • 855
  • 0
  Güneşin Gözyaşları filmi izle
  Tüm Bilgiler
  Güneşin Gözyaşları filmi izle Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Güneşin Gözyaşları filmi izle, insanlara yardım etmek için Nijerya’da bulunan idealist bir doktor rehine olarak alı konur. Hükümet yetkilileri vatandaşı olan doktoru kurtarmak için A.K Waters ve ekibini görevlendirecektir. A.K Waters ve ekibi zaman kaybetmeden kanunların devre dışı kaldığı bölgeye yola çıkar. Tehlikeli bölgeye ulaşarak görevleri olan bayan doktoru bulurlar. Ancak idealist doktor tek başına dönmeyi kabul etmeyerek yardım ettiği insanlarında kurtarılmasını talep etti. A.K Waters sadece verilen görevi icra etmeleri gerektiğini savunarak bu teklifi kabul etmedi. Diğer yandan vicdanı o insanları savaşın ortasında bırakmaması gerektiğini söylemektedir. A.K Waters acil bir şekilde karar vermesi gerekecektir. Tears of the Sun full izle yönetmen koltuğunda Antoine Fuqua oturmaktadır. Senaristliğini ise, Patrick Cirillo ve Alex Lasker ikilisinin imzası bulunmaktadır. Başrollerinde, Cole Hauser, Monica Bellucci ve Bruce Willis gibi yıldızları izlemekte olacağız. 724filmseyret.com keyifli seyirler diler.
  • 2003
  • 720p
  • IMDb 6.6
  • 1.048
  • 0
  Shooter 1. Sezon
  Tüm Bilgiler
  Shooter 1. Sezon Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Shooter 1. Sezon Yabancı Dizi Türkçe Dublaj izle seçeneği ile sitemizden izleyebilirsiniz. Başkana yapılan başarısız suikast sonucu göreve geri çağrılan keskin nişancı kahramanımızı konu etmektedir. Ancak görevi sırasında tamamen yanlış zamanda yanlış yerde durmasından dolayı hedef haline gelir. Geçmişinde Vietnam savaşında keskin nişancılık yapmış ve uzun menzilli atışları ile ün kazanmıştır. Uzun ve zorlu hayattan sonra kabuğuna çekilen Bob, artık sakin bir hayat sürmek için ufak bir kasabaya yerleşir. Başarılarından dolayı şüphe çekmeyeceği düşünülerek ABD başkanına koruma teklifi edilir ve sonuçta millet meselesi diye düşünerek bu görevi kabul edecektir. Ancak bir komploya dâhil olduğunu çok sonradan fark edecektir. Bu saatten sonra suikastın tek sorumlusu olarak kalacaktır. Kendini ispatlaması için uzun bir sürece ve kendine yardım edecek arkadaşlarına ihtiyaç duyacaktır. Tüm oklar üstüne çevrildiğinden her tarafta rahatça hareket edemeyecektir. Tüm gücünü kendinin tuzağa çekildiğini kanıtlamak ile geçecektir. (Gerçek hayattan alıntı hikâyede, Hathcock’un uzun menzilli atışları ile ünlenmesi ile onun hayatı işlenmiştir.)Emeği geçenlerPulitzer ödüllü Stephen Hunter'in 1990 yıllarında kaleme aldığı Point of Impact adlı eserinden esinlenerek yapılan aksiyon tadında Amerikan dizilerinden biri haline gelmiştir. 2007 yıllarında Lorenzo di Bonaventura'ın yapımcılığını üstlenerek beyaz perdeye sinema filmi olarak yansıtılmıştır. Senaristliğine Jonathan Lemkin tekrar can vermiştir. Yönetmenliğini ise, Antoine Fuqua yapmıştır. Başrollerinde Danny Glover ve Mark Wahlberg paylaştığı film tam olarak altmış milyon dolar bütçe ile çekilmiştir. Bu masraf karşılığında doksan altı milyon dolar civarı gişe hasılatı elde ederek emeklerin karşılığını bulmuştur. Senaristliği "Lax" ve "The Shield" dizileri ile tanınan John Hlavin tarafından kaleme alınmıştır. Yapımcılığında, "Entourage", "Boardwalk Empire", ve "How to Make It in America" gibi ünlü dizilerden bildiğimiz Mark Wahlberg sahip olmuştur. Yönetmenliğinde ise, İngiliz sinemasının önemli isimlerinde Simon Cellan Jones (Boardwalk Empire, Jessica Jones) bulunmaktadır. Oldukça geniş oyuncu kadrosunda, Shantel VanSanten (The Flash, The Messengers), Tembi Locke (The Mentalist, Castle, Bones) ve Emily Rios (Breaking Bad, The Bridge adlarını görmekteyiz. Bunların yanı sıra David Marciano (Homeland, The Shield), Omar Epps (House), Ryan Phillippe (Secrets and Lies, Damages) ve Eddie McClintock (Warehouse 13) isimleri de izlemekteyiz.
  • 2016
  • 720p
  • IMDb 7.8
  • 1.762
  • 6
  Muhteşem Yedili
  Tüm Bilgiler
  Muhteşem Yedili Aksiyon Filmleri izle, İMDB+7 
  Türkçe Dublaj
  Muhteşem Yedili Filmi Full Hd izle ve The Magnificent Seven Filmi Donmadan izle gibi seçenekler ile sitemizden izleyebilirsiniz. Filmin kısaca konusu şöyle; Rose Creek kasabasının umutsuz kasaba sakinleri ile anlaşan yedi kanun kaçağını konu almaktadır. Ancak Sanayici Bartholow Bogue (Peter Sarsgaard) himayesi altındaki kasabanın geleceği o kadarda parlak değildir. Ama ödül avcılarının ve kumarbazlarında bu adamların peşinde olmasıyla kasaba adeta savaş alanına döner. Gün geçtikçe para karşılığı savundukları kasabayı, daha fazlası için koruduklarını fark edeceklerdir. Yönetmenliğini Antoine Fuqua üstlendiği filmde, başrollerinde ise, Denzel Washington, Chris Pratt ve Ethan Hawke gibi isimleri görmekteyiz. Aksiyon, macera ve batı kategorisinde bulunan filmi, 724filmseyret.com olarak keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 720p
  • IMDb 7.1
  • 780
  • 0
  Tetikçi
  Tüm Bilgiler
  Tetikçi Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Tetikçi filmi Türkçe Dublaj izle ve Shooter filmini hd full izle gibi seçeneklerle sitemizde bulabileceğiniz filmin konusuna gelince, Tetikçilik konusunda en iyisi olan Mark Wahlberg uzun yıllar vatanı uğruna operasyonlar yapıp artık emekliliğe ayrılmıştır. Sakin ve sessiz hayatını sürerken, bir gün devlet adına bir albay gelir ve ondan yardım ister. İşi kabul eder ancak bir şeylerden şüphelenen Mark, esas görevin altında yatan kumpas kokusunu alır. Görevi verenlerin asıl amacı ABD başkanına suikast düzenleyip, ihaleyi Mark’ın üstüne bırakıp, onu vatan haini ilan etmektir. Bunlar öğrenen Mark artık hem kendini temize çıkarmak, hem de başkana can güvenliğini korumak olacaktır. 724filmseyret.com olarak iyi seyirler dileriz. Hoşunuza gidecek diğer filmlere göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
  • 2007
  • 720p
  • IMDb 7.2
  • 1.004
  • 0
  Son Şans
  Tüm Bilgiler
  Son Şans Dram Filmleri, İMDB+7 
  Türkçe Dublaj
  Son Şans, Billy Hope kariyerinin en tepesine çıkmak için uğraşan bir boksördür. Ailesinden yana da her şey yolundayken birden bire karısının ölümüyle sarsılan boksör, kendisini uyuşturucu ve alkol bataklığına atar. Kariyerinin dibine vuran Billy, kızının velayetinin elinden alınmasıyla ve evini de kaybetme noktasına gelmesiyle başka bir yere taşınır. Bu saatten sonra Tick ile buluşarak kendisini eğitmesini ister. Tick bunalıma giren boksörü sadece boksörlük anlamında değil psikolojik olarak ta onu geliştirmeye çalışacaktır. Artık onun tek amacı eski günlerine geri dönüp kızının velayetini almaya çalışacaktır. Antoine Fuqua’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde ise, Naomie Harris, 50 Cent Naomie Harris, 50 Cent ve Forest Whitaker gibi isimler bulunmaktadır. İyi seyirler dileriz.
  • 2015
  • 720p
  • IMDb 7.5
  • 702
  • 0
  12

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden 724filmseyret.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Telif hakkı bildirimi için " [email protected]" adresine mail atabilirler. 3 İş günü içinde telif hakkı olan içerik kontrol edildikten sonra işlem yapılacaktır.